Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez valami átverés? Vagy...

Ez valami átverés? Vagy valami bökkenő van benne amit nem vettem észre? GSMHome-on miért ilyen "olcsó"?

Figyelt kérdés

[link]

Az order box csomagot néztem ki.

De ez nekem nagyon gyanús hogy csúcstelefonhoz képest ilyen olcsó. Érdekes módon több oldalon láttam hogy 100k körül van az ára nem értem miért,pedig elvileg ugyanilyen kiszerelésben árulják.

Valami bökkenőt nem vettem észre? az van odaírva hogy magyar nyelvű,minden kiegészítővel,garanciával,európai piacra szánt.

az alatta lévő csomagban meg az van írva hogy bontatlan új készülék.

Vagyis amelyik csomagot kinéztem abba használt van vagy mi? nagyon össze zavarodtam.

nem vásároltam még webshopból ekkora értékben...



2016. máj. 16. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csúcstelefon. Még ennyi pénz is sok érte.
2016. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A GSM-ek mindig olcsóbbak, mert megbízhatatlanok és bizonytalan eredetűek az árujaik.

Az M8 2014-ben volt felsőkategóriás telefon, ma már nem az, szóval alap, hogy lejjebb mentek az árai.

2016. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

78 a normal ara, mindenhol kb annyi:


[link]

2016. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Érdekes módon több oldalon láttam hogy 100k körül ..."

Ott van gari, meg támogatás.

Itt csak a telefon van és lutri hogy ne romoljon el mert akkor megszívtad.

2016. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!