Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az android rendszeren mennyire...

Az android rendszeren mennyire valószínű hogy vírusos legyen?

Figyelt kérdés
Ugyanis több furcsaságot is művel a telefonom. Most például lecserélte a téma hátteret egy másikra. Napközben pedig (pont ezen az oldalon szörföztem) amikor egyszer csak kiírta a Google hogy a telefonon vírust talált a böngésző, és biztonsági okokból megszakítja a kapcsolatot. Aztán meg magától bejött ilyen hülye szerencsekerék vagy mi a fene.
2016. máj. 20. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Töröld le azokat az appokat, amik a reklámokat dobálják
2016. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Egyetlen ilyen van, az pedig a Clean Master amit mindenki agyon szokott dicsérni. Azt is csak azért használom, mert néhány naponta azzal szoktam törölni a telefonon lévő, ám máshogy nem kitakarítható felesleges fájlokat.
2016. máj. 20. 21:57
 3/9 MZ.per.X ***** válasza:
100%
Nem klasszikus vírus, hanem valami feltelepült szar.
2016. máj. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A Clean Mastert nyugodtan letörölheted, nincs semmi haszna, csak az egy "App kezelő", amivel mentést tudsz csinálni az alkalmazásokról, játékokról, de egyébként semmi szükség a CM-re. Nekem alapból rajt volj a telefonomon, de amióta letöröltem sokkal jobb, nem basztat a hülye értesítéseivel peecenként.
2016. máj. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben, de miután töröltem a CM-t hogyan ellenőrizzem hogy van-e valami kártékony, vagy nem oda való dolog a telefonon? Ha esetleg összekötöm géppel és Malwarebytes programmal átvizsgálom a tárolókat az segít?
2016. máj. 21. 09:08
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
AVG AntiVírus
2016. máj. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bár nekem az is alapból rajta volt a telómon, de azt is letöröltem. :D

Miután a szolgáltató lassította az internetem, úgy gondoltam nincs rá szükség. :D

2016. máj. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
# 5 Nem, az csak a Windowsos kártevőket ismeri
2016. máj. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves 6. futtattam. Semmit nem talált.
2016. máj. 22. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!