Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen telefont...

Szerintetek milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Van egy majdnem öt éves Samsung Galaxy y-om, de már kezd eléggé elavulni, nagyon lassú, gyakran lefagy, amit még el is viseltem, de már az akksi is fél napot bír ki...


Max. 35-40 ezer forintos kategóriában vennék új telefont, de annyi új/kevésbé ismert márka (Hauwei, Lenovo, Doogee)van, legalábbis olyan márkák, amiket csak laptopok márkaként ismeretem, vagy egyáltalán nem. Szóval nem akarok félrenyúlni, egy "stabil" telefont szeretnék, a telefont netezni (inkább csak Viber), zenét hallgatni, meg néha fényképezni használnám, nem kell hiperszuper, csak ne kelljen naponta újraindítani, és ne fagyjon le állandóan...


Tudnátok segíteni??? Nagyon-nagyon megköszönném. :)



2016. máj. 21. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Doogee x5 pro
2016. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lumia 640. Nem hallottam még róla panaszt. (nekem 640xl van, egyszer se indítottam még újra pedig már talán lassan fél éve megvan). Ugyan az a kettő csak ebben jobb aksi fényképező meg nagyobb képernyő van ha jól emlékszem.
2016. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel fényképezésre is használnád, ezért LG G4c, kamerában a legjobb ennyiért, és másban sem rossz.

Vagy pedig 2 GB rammal Doogee X5 Pro vagy Huawei Y6 Dual, esetleg ha 43 ezer Ft belefér, akkor Honor 4C - azzal járnál a legjobban!

2016. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
A doogee nak szar a kamerája, kérdező ha tudnál még plusz 10 ezret rászánni akkor eustock rol xiamo redmi note 3 , 50 ezé Forint
2016. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a Huawei y6-ot én is néztem, de lebeszéltek róla, mert elvileg gyorsan merül... de minden telefonról lehet mondani valami rosszat, főleg ebben az árkategóriában. utánanézek mindnek, amit mondtatok, köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak :)
2016. máj. 23. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!