Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a Navon Mizu márkájú telefonokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A napokban lett véve és kíváncsi vagyok, hogy ki mit tapasztalt.

2016. máj. 22. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Szar
2016. máj. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
33%
Hát én is a tescoba vettem ezt a lenovot és az elején jó volt de a végén már nagyon leromlott. Az akksija gyorsan (nagyongyorsan) merül. A képernxő össze-visdza nyomogat. Hangszóró se nagyon minőség. Most kezdtem el spórolni egy Sony-ra. Jófogáson vannak elég jók például az Xperia M2 kb 20ezer ft és az tényleg jó. Alapjáraton a Navon is használható jó telefon főleg ha 5", csak egy idő után már nem bírja olyan jól. :)
2016. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem megbízható cég, minek a weboldal?
2016. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Egy sz*r, mert lassu es az alap dolgokat se tudja szinte megcsinálni... Pl atkuldeni egy kepet bluetoothon.
2016. máj. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem D501-es van, eddig nincs semmi gond vele. Az aksija állandó használat mellett 4-5 órát is kibír akár (ez nem tudom, mennyire számít jónak, de nekem az, bár nem értek hozzá), a képernyővel sincs gond, se a Bluetooth-szal. És a hangszórója nekem jónak bizonyult, nem nagyon torzítja a hangot, jól le is játssza, remélem, egy jó ideig így is marad. :D
2016. máj. 29. 07:45
 6/7 anonim válasza:

"4-5 órát is kibír akár"

XDDD Hát ez röhejes. :D

Egyébként a Navon egy szar márka, maximum navigációs kütyüket érdemes tőlük venni.


A Sony-s hozzászólónak:

Mióta különváltak az Ericssontól, egy rakás salakanyagot sem ér a telefonos részlegük...

2016. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha 4-5 óra Screen on time-ra gondolsz, akkor az jónak számít.

Amúgy nem egy nagy márka, de anno vettem tőlük egy alsókategóriás tabletet kb 20ezer forintért, és a mai napig rendesen működik, ami nagy szó, szóval pozitív csalódás volt.

2016. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!