Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az MTK (MediaTek) processzoros...

Az MTK (MediaTek) processzoros okostelefonok kerülendők? Sok rosszat hallottam róluk anno

Figyelt kérdés
2016. máj. 22. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kerülöm az biztos.
2016. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van ami jó és erős,általában olcsóbb telefonokban szoktak lenni de pl a Helio X10 még a felső kategóriában is található.Az általánosítás meg nem épp a legjobb,mondjuk egy Xiaomi Redmi Note 2 esetén nincs ilyen probléma mert a driver-t megveszik a MediaTek-től(a frissítésekhez,illetve a megfelelő működéshez)de a legtöbb kis gyártó nem teszik meg így kiadják a telefon egy MTK-s telefonnal és nem érkezik rá frissítés,GPS nem működik megfelelőn stb.Sok esetben ezért alakult ki az hogy kerülendők,de ez nem csak a SoC-on múlik,mondjuk annak ellenére inkább Snapdragon SoC-os telefont szívesebben veszek mert több rá a főzött ROM és ha van valami gond vele hamarabb megvan a megoldás.
2016. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*kiadják a telefon egy MTK-s SoC-kal.
2016. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es

Tulajdonképpen igazad van, annyi hozzáfűzni való lenne, hogy a Snapdragon a Galaxy S7/Edge telefonon éppen nem törhető, rootolható. Egyenlőre még dolgoznak a problémán.

2016. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy rossz. Nekem olyan van és szuper.
2016. máj. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rossz tapasztalataim nekem is voltak, de nyilván ők is folyamatosan fejlődnek, ahogy egyre több tapasztalatuk van a fejlesztésben, gyártásban, valszeg úgy válnak egyre megbízhatóbbá is.
2016. máj. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!