Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lassan 2 hete vettem egy LG...

Dani2424 kérdése:

Lassan 2 hete vettem egy LG G5-ös készüléket és az elpusztíthatatlannak tartott Gorilla glass 4-es en karcok jelentek meg. Lentebb leírtam egy két konkrét kérdést Hogy mit tegyek (. )?

Figyelt kérdés
Na az hogy hogy magam sem tudom mivel le esni nem esett le képernyőnek lefelé sose rakom le és a zsebembe is "magányosan" tartózkodik" valamint a kamerámon is van 1 karc. Továbbá a telefon alján a Usb 3. 0 és a hangszóró mellett kopott a festek ami megint csak rejtély. Ilyenkor mit tudok csinálni? Vigyem vissza a Tmobile-ba hogy ez nem normális ami történt? vagy esetleg valami eltüntetési módszer?

2016. máj. 22. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Az eltüntetésükre nincs módszer, a T-től meg valszeg elhajtanak :( azért próbáld meg.
2016. máj. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bárki bármit mond, karcok csk úhy nem jelennek meg a telefonon. Akár tudsz róla, akár nem, ez a te hibád volt. A gg4 meg csak marketing, sokat nem véd... Ezért kell mindíg venni fóliát, föleg ilyen drága telefonra.
2016. máj. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!