Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményétek az Iphone...

Mi a véleményétek az Iphone se telefonról?

Figyelt kérdés
Megéri e az árát? meg úgy mindenbe egy véleményt róla?:) Ha esetleg ezt a telefont használod és van kis időd kérhetnék kicsit hosszabb kifejtést, meg a 16gb az elég iphonra? Nem használtam még iphone készülékét de úgy halottam hogy a 16 az kevés.

2016. máj. 22. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanezt a kérdést sokan feltették már előtted, keress vissza!
2016. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a tárhelyes kérdést magadnak tudod csak eldönteni. Nem egyformán használjuk a telefonokat. Én speciel androidos telefont használok, 16GB-s kártyával. Az egyetemen elég sok elektronikus tananyag van (előadás ppt-k, tankönyvek pdf-ben) amiket nem szoktam törölgetni, illetve 1-2 film is akad a kártyán. Éppen, hogy elég ez a tárhely. Valószínűleg ha iPhone-t vennék akkor 16GB-nél nagyobb tárhellyel választanám. De vannak olyan emberek akik meg beérik kevesebbel is. Mérlegeld a SAJÁT igényedet a tárhely témában és aszerint már el tudod dönteni, hogy elég lesz-e a 16GB vagy sem.

Amúgy számomra szimpatikus az SE. Erős hardver, kis méretben.

2016. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

"úgy halottam hogy a 16 az kevés"


Én meg úgy hogy nem.

2016. máj. 23. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Ha lenne annyi pénzem SE vennék :)
2016. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!