Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon választás előtt...

Telefon választás előtt állok, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nos egy telefon vásárlás előtt állok. Nem zárkózom el az Android és IOS-től sem a Microsoftos telefonokról mostanában rossz "pletyka" kering ezért inkáb azt hanyagolom. Amire feltétlenül használnám:

Selfiek, fényképek készítése bárhol gyorsan jó minőségben

Böngészés korlátlan mennyiségben.

1-2 játék bár nem nagyon szoktam telefonon

És legyen szép.


A tárhely engem nem nagyon szokott érdekelni (van felhő) a melegedéstől is el tudok kicsit tekinteni, nem muszáj vízállónak lennie. Nem zárkózom el a kínai márkáktól sem(Xiaomi stb.).

Ti milyen telefont ajánlanátok persze ár/érték arányban. Az sem baj ha pl. nem tudok játszani de olcsóbb vagy nem a legszebb de olcsóbb.

Ha lehetne több telefonról küldjetek képet



2016. máj. 23. 14:34
 1/10 anonim válasza:
32%

ha olcsóbb jó ár/érték arányban akarsz akkor én a Doogee f5-öt ajánlanám gyors, szép képeket tud készíteni és 3Gb RAM és 16GB belső tárhellyel, gyors és jól is néz ki szerintem

[link]

2016. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem az LG Stylus 2vel jobban jársz.
2016. máj. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A Samsung Galaxy A6 2016-os modelljéről mit gondoltok?
2016. máj. 23. 22:06
 4/10 anonim válasza:
nem ismerem és nem is nagyon találok róla semmit tudnál linket küldeni?
2016. máj. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Elnézést erre gondoltam:

[link]

2016. máj. 25. 21:22
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Írtad, hogy nem zárkózol el a Xiaomi-tól. Ha nem baj a magyar nyelv hiánya, akkor ajánlom a Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3/32-őt, eustock-on 75ezer forint. Ár-érték arányban nem veri semmi sem.

Eddig pár hibát tapasztaltam, de mivel (rengeteg másikkal ellentétben) a szoftver kb. havonta frissül, így mindet időben kijavítják. A legmegdöbbentőbb, hogy simán használom 4 napon keresztül a telefont egy feltöltéssel, és el tudok indulni otthonról úgy is, ha csak 30%-on van, mert tudom, hogy mire hazaérek még 20 alá sem fog lemenni.

2016. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem egy Xiaomi Redmi Note 2-m van. 100%-ban tudom ajánlani. Gyors, nem fagy, kb. fél éve van meg, eddig egyszer sem akartam földhöz csapni :) Minden játék fut rajta, szép kijelzője van, jó kamerája... Csak ajánlani tudom. Nem utolsó sorban nagyon jó áron. eustock.hu-n nézz szét szerintem, ott már van Redmi 3, Redmi Note 3 is, azok már még egy fokkal jobbak. :)
2016. máj. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
doogee f5
2016. máj. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azt kihagytam hogy nekem az újlenyomatolvasó nagyon fontos lenne amiket küldtetek ezek nagyon tetszenek nézek róla teszteket természetesen még várom a válaszokat. a LETV-röl mit gondotok?
2016. máj. 28. 22:58
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Google Nexus 5X
2016. jún. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!