Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Magyarországi, T-Mobile függű...

Adye kérdése:

Magyarországi, T-Mobile függű iPhone 5S függetlenítése. Hogyan?

Figyelt kérdés

Kedves Mindenki!


Van egy iPhone 5S készülékem, melyet előfizetés váltása okán (visszaadom a korábbi, céges előfizetésem) szeretnék függetleníteni.


Mivel a telefon még csak most múlt egy éves, ezért a T-Mobile csak nevetségesen magas kötbér (180.000 forint) ellenében hajlandó függetleníteni. Hiába kifizettem annak idején a telefon teljes listaárát, két évig nem hajlandóak feldoldani a szolgáltató-korlátozást.


A helyi apple-szervízben korábban vállaták a művletet, 30.000 Forintért de most már ott sincs erre lehetőség. Azt mondták, hogy magyarországi készülékkel most már nem megoldható a dolog.


Kérdezem, hogy ennek ellenére valahogy megoldható-e a dolog? Kihez fordulhatok? Egyéb tipp, tanács, útmutatás? Köszönöm szépen!



2016. máj. 23. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Két évig nem lehet sajnos egyik szolgáltatónál sem. Az

" Almavilág"-nál találsz bővebben leirást.

Ezért nem kell szolgáltató függőt venni.

2016. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Nem vettem volna alapvetően így készüléket, de a cégen keresztül kedvezményesen jutottam hozzá, ugyanis az 1/3-át kifizették a vételárnak is.


Közben felvettem a kapcsolatot ezzel az oldallal: [link]


105 euróért vállalnák, hogy 1-7 napon belül függetlenítik a készüléket IMEI alapján. Az oldal értékelései pozitívak, de így is nagyon szkeptikus vagyok a dologgal kapcsolatban, van egy enyhe átverés szaga. Mit gondoltok?

2016. máj. 23. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha most kifizeted majdnem ott leszel vele mint ha függetlent vettél volna. Meg még ha nem bízol bennük , tönkre is mehet a telefon. Bár így nekem nem tűnik étverésnek.
2016. máj. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!