Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A bemásolt telefonban gondolko...

A bemásolt telefonban gondolkodom. Tudok ezen olvasni e-könyveket és kb. mennyit, ill. hány órás zenét tudok rátölteni?

Figyelt kérdés
Http://www.mediamarkt.hu/hu/product/_gigabyte-gsmart-essence-feh%C3%A9r-k%C3%A1rtyaf%C3%BCggetlen-mobiltelefon-1185550. html#m_C5_B1szaki-adatok
2016. máj. 23. 19:35
 1/6 anonim válasza:
Tudsz rajta könyvet olvasni és sok zene is ráfér ha raksz bele memóriakártyát. Viszont nem tudom láttál-e már e-könyv olvasót? Ha ezen akarsz könyvet olvasni, ki fog folyni a szemed a folyamatos háttérvilágítás meg a kijelzőméret miatt. A e-book reader működik háttérvilágítás nélkül is és nagyobb a kijelzője ezért tényleg kicsit olyan mintha könyvet olvasnál, szóval ha azért akarod megvenni ezt a telefont, hogy könyvet olvass rajta, csalódni fogsz és ez igaz a drágább telefonokra is.
2016. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséged.

Nem értek az e-könyv olvasókhoz. Azt láttam, hogy annyi van, mint a tenger, de nem tudom, melyik jobb a másikhoz képest.

Ha van ötleted, melyik a legolcsóbb jó olvasó, akkor azt is megvenném egy telefon mellé.

Egyébként ezen a telefonon van térkép vagy ahhoz mindenképpen internetkapcsolat szükséges?

Vagy nézzek nagyobb telefont, amiben benne van az e-olvasó?

2016. máj. 24. 06:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Kindle-6 ot használok. Nem drága, a célnak megfelel.
2016. máj. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megnézem.
2016. máj. 24. 08:05
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezen a telefonon lehet wifizni?
2016. máj. 24. 10:23
 6/6 anonim válasza:
Igen, lehet vele wifizni.
2016. máj. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!