Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régi okostelefon nem kapcsol...

Régi okostelefon nem kapcsol be, belső memóriáról adatmentő cég lementené az adatokat?

Figyelt kérdés

Adatmentő cégeknél én csak olyan opciókat látok, hogy pl. Micro SD kártyáról mentenek, de a telefon belső memória sehol nem kerül szóba.

Egyik napról a másikra ment tönkre a telefon (régi Nokia C5)...

Talán 50 MB összesen a belső memória, a telefon programjával együtt pedig olyan 128 MB a Flash memória...



2016. máj. 24. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Mobil szervízben próbálkozz. De ne éld bele magad túlságosan.
2016. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túlmerült az akkumulátor. Szervizekben van olyan töltő, ami magasabb feszt ad, és feléleszthető az akku. Az adatmentő cégeket meg felejtsd el, ők nem szarakodnak egy mobillal. És az áraik is 100000 es nagyságrendben mozognak.
2016. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ismerősnek ugyanilyen telefonja van, akkut elkértem belőle: ugyanígy nem kapcsol be.

Egyszer sikerült amikor vagy 80x próbálkoztam hogy bekapcsoltam, mentettem is pár dolgot, napokig be volt kapcsolva, aztán hirtelen kikapcsolt.

2016. máj. 24. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!