Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyivel tud többet az...

HDalma1 kérdése:

Mennyivel tud többet az iPhone 6s, mint az iPhone SE?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a kérdésem, hogy tud annyival többet a 6s(64GB) az SE(64GB)-től, hogy megérjen annyival többet fizetni érte?



2016. máj. 24. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
A különbség a kijelző méretben van és a 6S-ben van 3D Touch amit ha megtanulsz/megszoksz használni akkor nagyon hasznos tud lenni. De a 6S többnyire kétkezes telefon, míg a SE, egykezes. Egyéni preferencia kérdése.
2016. máj. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lányként mondom, hogy szerintem a 6S nem kétkezes telefon. Legalábbis én tök jól használom egy kézzel is, emiatt még sosem esett ki a kezemből.
2016. máj. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Sokkal praktikusabb méret! Tudásban sem tudok különbséget. Ha tudom hogy jönni fog SE széria, akkor nem vettem volna meg a 6s-t.

SE-nek jobban tetszik a mérete, formája, de 5s-t meg nem akartam venni.

2016. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld pacsi!:)
2016. máj. 24. 21:13
 5/7 anonim válasza:
Az 5 se-ben az 5s touchid-je van benne emiatt nem olyan gyors a feloldása mint a 6s-nek
2016. máj. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Különbségek (méreten kívül):

-6s támogatja a 3D Touch-ot

-6s előlapi ("szelfi") kamerája 5 megapixeles (SE-é 1.3)

-6s-ben második generációs Touch ID van, SE-ben csak 1 (iPhone 5s-t használok, nekem ezzel sincs gondom, nem lassú)


Véleményem szerint, ha a méret nem számít, iPhone SE jobban megéri, ezek (önmagukban, számomra) nem érnék meg a felárat.

2016. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megint csak ment a zöld. Az utolsó válaszolónak pedig külön köszönet, pont erre voltam kiváncsi a saját véleménnyel együtt.:))
2016. máj. 25. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!