Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adatok megmentése telefonról? SOS

Adatok megmentése telefonról? SOS

Figyelt kérdés

A telefonom felmondta a szolgálatot, az érintőképernyője nem érzékeli az érintést csak alul egy sávban..:/

Szeretném a képeimet megmenteni úgy hallottam ez még nem probléma megoldják,de nekem van egy olyan alkalmazás (jegyzettömb),amibe rengeteg fontos dolog fel van írva, az lehetséges, hogy megmentsék ?



2016. máj. 24. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha rákötöd a gépre, akkor a telefon könyvtárából ki tudod másolni a gépre azokat a dolgokat amikre neked szükséged van!
2016. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Bekaocs gomb + hang fel hosszan és nem lessz gond
2016. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha jól gondolom a kulcsszavakból ez egy androidos telefon. Ha régi oprendszer van rajta akkor némi eséllyel a beállítás megfelelő arra,hogy összedugott kábelnél alapban hozzáférhető legyen számítógépről. Vagy tölts le myphoneexplorert a számítógépre és ha mákod van akkor elforgatva a kijelzőt betudod kapcsolni a wifit meg fel is tudod telepíteni a klienst a telefonra.

Van néhány modell amin a gyári bootmenu -ben van lehetőség rá,hogy kábelen keresztül böngészhesd a telefonodat.

Vagy android debuggerrel (adb) ha be volt kapcsolva a developer opció simán le tudod másolni róla a dolgokat. Ha nem akkor megint mák kell hozzá,hogy az alsó sávon keresztül bekapcsold a fejlesztői lehetőségeket.

2016. máj. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam, rádugni a gépre, de van egy kis probléma, hogy úgy nem csatlakozik ,ha a minta nincs feloldva, de mivel nem érintést nem veszi így nem tudod oldani... :// na ilyenkor mi van? Nem akarom hogy cseréljék a panelt,mert új telefonom lesz..
2016. máj. 24. 18:44
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha szervizbe meg tudják oldani?
2016. máj. 24. 18:53
 6/11 A kérdező kommentje:
*Szervizbe meg tudják oldani?
2016. máj. 24. 18:54
 7/11 anonim ***** válasza:
ez egy régebbi xperia telefon,ugye? Vidd be a szervízbe, rakjanak rá egy olyan bootmenu-t amiben van böngésző és azon keresztül a hangerő és a power gombokkal lehet irányítani és össze lehet kötni a géppel. Gondolom nem garanciás már úgyhogy veszíteni valód nincs. Sőt, nagy valószínűséggel létezik hozzá valami gyári buheráló eszköz is ami különösképpen a függetlenítéssel is foglalkozó helyeken tuti megtalálható. Igazából sok módja van a hozzáférésnek. Egyébként valaki írta már,hogy tudsz belépni ebbe a menűbe, lehet gyárilag is van benne lehetőség hogy ott összekösd a géppel. Power+vol up
2016. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm! Próbáltam a kombót,de csak újraindult a készülék,egyébként egy sony xperia z-ről van szó.
2016. máj. 24. 19:01
 9/11 anonim ***** válasza:
de nyomva kell tartani amíg nem jön be a menu. Ez akár 5-10 mp is lehet.
2016. máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már megint az a fránya érintős kód...bizony az baj ha nem tudod...ma már te vagy a harmadik felejtős. Vagy ugyanaz 3 variációba.
2016. máj. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!