Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomnál ha már arany...

Telekomnál ha már arany szintű ügyfél vagyok, akkor részletfizetéses készülékrendelésnél kérhetnek mobilelőleget?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy akkor már semennyit nem szokás kérni.. De ez valóban így van? Rendelni szeretnék egy új telefont és nem szeretnék egy kellemetlen meglepetést :D
2016. máj. 24. 22:02
 1/2 A kérdező kommentje:
A telefon értéke kb 100-110 ezer Ft lenne, de olyan csomagban kértem aminél a havi törlesztőrészlet 5000 Ft és fizetni kell természetesen a csomag havidíját is emellé.. Mivel már lassan 8 hónapja ügyfél vagyok és amint említettem, Arany szintű, sőt lassan meglesz a pontszám a Platinához is.. Ezért érdekelne nagyon mielőtt belefognék a dolgokba :D
2016. máj. 24. 22:23
 2/2 anonim ***** válasza:
A mobilelőleg kérdése függ attól, hogy milyen csomagra vállalsz hűséget.Nyilván egy "combosabb" (drágább) előfizetés esetén "kedvesebbek" a szolgáltatók...
2016. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!