Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nincs regisztrálva a hálózaton?

Balázs03 kérdése:

Nincs regisztrálva a hálózaton?

Figyelt kérdés
Adott egy Samsung Galaxy A5. A készüléknek jó a térereje. Viszont ha hívni akarok valakit azt az üzenetet kapom, hogy Nincs regisztrálva a hálózaton. Meg szeretném kérdezni, hogy ez mit jelent. Ha a kártyát átteszem az én telefonomba tökéletesen működik.

2016. máj. 25. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
2016. máj. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TR75 ***** válasza:
44%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__5..

A kérdező maga megválaszolta a végén :-)


Itt egy videó is, 6 lehetséges megoldással.


[link]


1. Hálózati módnál csak GSM kiválasztása

2. Hálózatválasztás kézzel a beállításokban (keresés --> szolgáltatód kiválasztása)

3. Újraindítás

4. Akkumulátor kivesz, visszarak

5. Dátum és idő automatikus frissítése wifin keresztül

6. Ha esetleg a sim-kártya nem érintkezik rendesen a foglalatban, akkor egy kis tisztítás nem árt, vagy egy darab papírral segíteni, hogy jobban szoruljon a foglalatban

2016. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam a telefont ami kártyafüggetlen. 70 es feltöltős, 30 as előfizetéses kártyával ment. Akkor ha Telekomos domino kártyát raktam bele /2 vel próbáltam/ nem bírta regisztrálni magát a hálózatra. Szóval úgy néz ki, hogy mindent megesz kivétel a 30 as felöltős kártyákat nem bírja lekezelni.


Tegnap még működött. Ma reggel már sajnos nem.

2016. máj. 25. 16:58
 4/9 TR75 ***** válasza:
Nem lehet, hogy a simmel van gond?
2016. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem egy Samsung Galaxy S7 - es van abba beletéve működött a SIM kártya. Viszont 2 db. domino kártyával próbáltuk a Samsung Galaxy A5 - öt és sajnos egyik kártyát sem tudta regisztrálni a hálózaton.
2016. máj. 26. 08:00
 6/9 TR75 ***** válasza:
Akkor esetleg a telefon? A sim foglalata nem lehet poros?
2016. máj. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az adott készüléknek tűvel kell kitolni a SIM kártya tálcáját. Szóval szerintem nem poros. Mert minden kártyát olvas kivéve a feltöltőst.
2016. máj. 27. 08:39
 8/9 TR75 ***** válasza:
Hát akkor passz :S
2016. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
telefon nincs letiltva?
2018. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!