Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy osszam meg a tablettel...

Hogy osszam meg a tablettel az élő mobil tartalmat?

Figyelt kérdés
A mobilon játszott játékot a tableten akarom nézni.Tudom, kicsit hülyén jön ki, de azt szeretném, hogy a telefonomat használjam kontrollernek.

2016. máj. 25. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez valami titok, esetleg netán államtitok hogy milyen telefon, milyen tablet? Minek nézel minket, Tihanyi Tamásnak?
2016. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, Samsung Galaxy S 3 lite tablet és Lg g3 telefon
2016. máj. 26. 10:42
 3/6 A kérdező kommentje:
G2 csak arrébnyomtam
2016. máj. 26. 10:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezzel egy gond lesz, mégpedig a válaszidő. Sokkal jobb ha veszel egy, mondjuk iPega 9028-as gamepadet. Végső esetben mint gamepad használod a mobilt és a tableten fut a játék. Azt nem tudom, hogy a mobilod alkalmas-e a képernyőtükrözésre, de ha igen, akkor is amit a tablettán látni fogsz az késésben lesz és nagyon zavaró.
2016. máj. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azt gondoltam, de valahogy usbvel nem lehet?
2016. máj. 29. 17:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Azzal a gond nem az hogy a mobilból game controllert csinálj, hanem az hogy a tebletta hogy fogja érzékelni. PC-re lehet használni. Ha esetleg alkalmas az USB OTG-re akkor talán megoldható. KI próbálom a NOTE 8.ö-val, hátha össze tudom hozni. Ha sikerül, akkor leírom hogy kell.
2016. máj. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!