Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG g2 mini miért nem érzékel?

LG g2 mini miért nem érzékel?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy lg g2 mini telefonom és egyik napról a másikra nem érzékel normálisan a kijelzőm szerintetek ez miért van ? És hogy lehetne orvosolni ? vagy ha újra telepíteném az segítene ? egyébként vigyázok a telefonra soha nem dobáltam és nem is ejtettem le ezért nem értem mivan vele és nem is olyan régi mert karácsonykor lett vásárolva.

2016. máj. 30. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz nem normális érzékelés alatt? Lassan reagál? Vagy egy adott területen nem érzékel, esetleg félreérzékel?
2016. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát hogy pl lapozni akarok az alkalmazások között és össze vissza rákattint mindenre nemtudok vele semmit normálisan csinálni mindenhol érzékel de ilyen nagyon furán nemtudom elmagyarázni annyira
2016. máj. 30. 16:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Tettel ra egy huzatot? Bizonyos tipusu huzatoknal vettem eszre hogy feltoltodnek statikusan es befolyasoljak a touchot.
2016. jún. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
milyen huzat ?
2016. jún. 1. 18:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Telefon tok. Tettél rá ?
2016. jún. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen eleinte olyan volt ami takarta a kijelzőt is de most már csak sima szilikon tok van rajta
2016. jún. 2. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!