Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez lehet hogy igaz? További lent

Ez lehet hogy igaz? További lent

Figyelt kérdés

Most láttam ezt a hirdetést az ebayen és gondolkodóba ejtett. Lehet hogy ez tényleg mükszik? (tisztában vagyok a szállítási díjjal)


[link]



2016. máj. 31. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, de tudtommal ezek mind szolgáltató kötöttek. Amolyan "hozzádvágjukhaleőfizetsz" telefonok.
2016. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, az ebay egy online aukciós oldal, és tényleg műkszik. Természetesen a licitálás kb. utolsó tíz másodpercében beárazódik a termék úgy nagyjából a piaci ár környékére. Ezután, ha megnyered, csak ki kell fizetned azt, plusz a szállítási díjat, plusz ha fennakad a vámon, akkor esetleg a vámot+áfát, és pár hét múlva van is egy alsó kategóriás használt amerikai telefonod, mehetsz GSM boltot keresni, ahol szerény összegért függetlenítik+magyarítják neked.
2016. máj. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a magyarítást és a függetlenítést én is meg tudom csinálni, csak arra voltam kiváncsi, hogy létezhet -e egyáltalán ennyiért telefon
2016. máj. 31. 18:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor kiírtad a kérdést, 99 centért volt fent. Most épp $8.50-en áll. Mire lejár az árverés, a "létezik-e ennyiért telefon" kérdésre igen lesz a válasz, csak addigra valszeg már nem lesz annyira jó biznisz. :)
2016. jún. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mostmar 29 dollar es van meg 3 nap hatra....
2016. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!