Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?...

Milyen telefont ajánlotok? Iphone 4s jó még?

Figyelt kérdés

Lassan szeretnék venni egy új telefont mert a régi már elég elavult. 2és fél éve nyúzom a használtan vett HTC Desire S telómat és már a mai cuccok nem futnak valami frankón. Amire szeretném használni: böngészés a neten, kis facebook, zene hallgatás, fényképezés, játék de csak minimálisan hogy elüssem az időt. 2 évet bírjon ki kulturált működéssel. Ne legyen nagy tepsi! és ha lehet legyen strapabíró( már ez az iphone-nál furán hat).


A válaszokat előre is köszönöm!



2016. jún. 1. 09:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az Iphone nem éri meg az árát. Az Archos 50 Power jobb vétel
2016. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

"Lassan szeretnék venni egy új telefont mert a régi már elég elavult"


akkor miért iphone 4-en gondolkozol? az is elavult már és ahhoz képest még mindig drága.

én az új huaweiket ajánlom. pl a p8 lite elég jó és árban sem olyan vészes. nem tudom,hogy 5" nagynak számít -e?

2016. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Ugyan úgy elavult, mint a mostani telefonod!

Ha egy normális telefont akarsz venni gyűjts pénzt egy új modellre. Ha már iPhone akkor az SE legyen. Androdosok között több olcsóbban modell is szóba jöhet.

2016. jún. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
iphone 4S 2011-ben jelent, meg, majdhogynem visszalépés lenne. Megéri a legújabb iphone is az árát, mert 4-5 évig is el lehet lenni vele, ha egyszer megveszed az aktuálisan legújabb iphone-t, egy android telefonnal meg még ha csúcsmodell akkor is max 2 év. Akkor nem megéri? 2x annyi ideig elvagy vele, de még nem is kerül kétszer annyiba.
2016. jún. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Tapasztalatom szerint ez az "el lehet vele lenni 4-5 évig" dolog nem igaz. Ugyan úgy lestrapálódnak 2 év után, másrészt meg ki a franc használ manapság egy telefont 4-5 évig? Ha van pénzed egy 200+ ezer forintos csúcstelefonra, akkor ne mondd azt, hogy tényleg kihordod addig amíg bírja. Ugyan úgy megveszed az újat, ha kijön 1-2 év után.
2016. jún. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Viszont az iPhonet 3 év múlva is el tudod adni jó pénzért használtan, tehát akkor meg úgy jön vissza az ára!
2016. jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%

Sztem a kérdező nem újonnan akar venni csúcsmobilt, hanem 25-30 ezer forintja van telefonra, ebből kéne kiindulni.


De a 4S-t tényleg nem ajánlom, már most panaszkodnak a népek, hogy az iOS 9-től nagyon belassult. Persze ez az androidos telefonoknál is ugyanúgy probléma. De ott legalább vissza lehet tenni a régit általában :P vagy mókolt rommal használni.


Ennyi pénzért sajnos nemigen kapsz használható telefont, legalábbis újonnan. Egy Galaxy S3 LTE-re talán beneveznék a helyedben, ha találsz egy jó állapotút, az még kihúzhatja 2 évig. Bár az meg már lehet, tepsi lenne neked. Meg egy kicsit drágább is persze, mint a 4s. Ha még bírja a Desire S, sztem tartsd meg még egy darabig, gyűjtögess, nézelődj. Én is most készülök lecserélni a Galaxy S-emet. Nem siettem el :)

2016. jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Régi Samsungot nem érdmees venni
2016. jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

az 5" nagy már én egy 4 max 4.3collos telefonra gondoltam egyrészt mert olcsóbbak másrészt meg kicsit kula a hüvelyk ujjam és ha nagyon nyújtani kell akkor beakad.


az androiddal meg az a baj hogy a gyártó gondol 1et és már nincs is tovább frissítés majd pár év és már nem megy rajta semmi. a custom romokra meg nem lehet alapozni. A windows meg nem tetszik.

2016. jún. 1. 14:33
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Mert szerinted egy ezer éves 4s-re meddig lesz még frissítés?


Amúgy 2 éves közép-alsó kategóriás Samum van, totál semmi baja, minden app megy rajta amit eddig próbáltam, pedig játszani is szoktam rajta. Totál szemkiverés ez az egész telefon mizéria.

Egyik szintén informatikus, de telefonokban jártas ismerősöm nézetét osztom: vagy veszel egy csúcsmobilt baromi drágán, vagy egy viszonylag alap telefont 30-40-ért. Ami a kettő között van, az nem éri meg.

2016. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!