Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki rendelt már Ebay-ről?

Valaki rendelt már Ebay-ről?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék rendelni 2-őt ebayről 30$ azaz ha jól számoltam a kettő lesz 18000ft mennyi idő alatt ér ide és mennyi a szállitási dij?
2016. jún. 1. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:

"Valaki rendelt már Ebay-ről?"

IGEN


"Telefont szeretnék rendelni 2-őt ebayről 30$ azaz ha jól számoltam a kettő lesz 18000ft mennyi idő alatt ér ide és mennyi a szállitási dij?"


A várható érkezési idő és a pontos szállítási költség mind mind oda van írva a terméklapra.


A vámmal és szállítási költséggel növelt érték áfája, amit majd a vámhivatalban fizetsz, az nincs, de számíts rá.

2016. jún. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Linkeld be.
2016. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
[link] Soha nem rendeltem még innen szóval megköszönném ha segítenétek!
2016. jún. 1. 10:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Mon. Jun. 20 and Mon. Jul. 11

Ingyen szállítás

[link]

2016. jún. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

én rengeteget rendelek kínából, bár én aliexpress párti vagyok, szerintem átláthatóbb a rendszere.

telefont én nem rendelnék. főleg nem rögtön kettőt. rendelj egyet,hogyha beválik és tényleg jó,akkor rendelsz még egyet.

de én nem jósolok semmi jót rá. nem mondom,hogy az összes telefon szar amit innen lehet rendelni. de azoknak megvan az áruk. én nem rendelnék ilyet.

2016. jún. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. jún. 1. 10:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyik verzió sincs már raktáron, keress mást!

Amúgy szerintem ilyen noname okostelefont ne rendeljél! Még a márkások nagy része is hulladék. Főleg ilyen árban! Ráadásuk egybők 2db-ot rendelni?!...

2016. jún. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is hozzátenném, a linkelt telefon nem jó. Kapásból 512MB RAM, iszonyú kevés a 4.4-hez. A minimum az 1GB, azt meg lehet itthon kapni a Lenovo A1000 formájában 20-ért függetlenül, 17-ért Telenorral, 1 év garanciával. Ha ez megpusztul, küldheted Kínába nyolcezerért javítani.
2016. jún. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!