Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE, vagy Iphone 6?

Iphone SE, vagy Iphone 6?

Figyelt kérdés

A két telefon közel hasonló árkategóriában van, ezért állítottam ezt a kettőt pengeélre. Az SE azért tetszik, mert 12 Mpx a kamerája, tud 4k-t rögzíteni, és mert majdnem ugyan azt tudja hardverileg és szoftveresen, mint a 6S. Azonban már egy ideje nagyobb telefonra vágyom, és a 6 ezt teljesíti, amellett, hogy jobban tetszik a kialakítása, mint a hajdani 5s-nek. A kamerája is gyengébb, 4k-t sem tud rögzíteni, ami elég fontos szempontok nálam.

Véleményeket szeretnék hallani egyik vagy másik mellett, mert ahol eddig olvastam, mindkét telefont nagyon dícsérik a vásárlók. Hosszabb időtávra tervezem ezt a telefont, tehát csak iPhone-t szeretnék venni.


Köszi!



2016. jún. 1. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Nehéz kérdés! Én inkább az SE-t választanám, hiszen szép telefon az is, a mérete pedig a legideálisabb véleményem szerint.
2016. jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Ugyanolyan rossz mindkettő de az SE olcsóbb
2016. jún. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az iPhone SE többet tud,mint a sima 6 és olcsóbb is.Az iPhone SE tulajdonképpen egy 6s kisebb méretben.Annyi a különbség,hogy a SE-ben nincs 3D Touch és eggyel régebbi az ujjlenyomat olvasója.Szóval mindenképp az SE a jobb,erősebb telefon.A 6-os csak nagyobb-ami szerintem hátrány is,a SE mérete sokkal jobb-
2016. jún. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!