Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6, vagy Samsung S7?

Iphone 6, vagy Samsung S7?

Figyelt kérdés
Most szeretnék váltani telefont, jelenleg egy Samsung Ace 4-em van. Sok jót hallottam mindkét telefonról, de ugyan úgy hallottam rosszakat is, szóval kíváncsi lennék, hogy melyik éri jobban.

2016. jún. 1. 17:22
 1/4 anonim válasza:
100%
Hát ha az s7-et leejted hátlappal akkor az betörik de kegyetlenül kivéve ha veszel rá tokot. Az S7 egy picit gyorsabb is mint az iPhone 6. De ha 6S-ről beszélünk akkor már más a téma. Az is számít, hogy milyen OS-t akarsz. Androidot vagy IOS-t. Az IOS kiforrottab stabilabb míg az android néha lefagy meg képes belassulásra is hosszú távon.
2016. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
S7! de amúgy annál meg a 6S lenne jobb
2016. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, nekem is az S7-hez húz a szívem, csak kíváncsi voltam véleményekre.
2016. jún. 4. 09:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az iPhone 6-ot mondom, tapasztalataim alapján Samsung sosem kellene már, az iPhone 6s-emmel 100%-ig meg vagyok elégedve, egyik barátom pedig az iPhone 6-járól vélekedik ugyanígy.
2016. jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!