Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Már lassan 2 hete hívogat...

Már lassan 2 hete hívogat valaki szám nélkül?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete hívogat valaki szám nélkül, többnyire délelőtt 10 körül, meg dél körül, de sosem vettem fel, vagy kinyomtam, nem szokásom felvenni, ha nincs szám. Gondolom holnap is hív majd, már azon gondolkodtam, hogy felveszem. De ha pl fontos, akkor mit mondjak, hogy eddig miért nem "ért el"? Bár ha fontos lenne, én számmal hívnám az illetőt, hogy visszatudjon hívni, tehát...

2016. jún. 1. 17:24
 1/9 A kérdező kommentje:
*2 hete minden nap
2016. jún. 1. 17:26
 2/9 |Orfeusz| ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy munkahelyen / iskolában nem veheted fel, visszahívni meg szám nélkül nem lehet. De ez úgyse fontos dolog lesz, akkor már elért volna máshogy, és nem mindig délelőtt hívna.
2016. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Főleg rábeszélő üzletkötők termékbemutatósok próbálkoznak így , rejtett és magánszámot kerülöm .
2016. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
talán ha felvetted volna, akkor nem kellett volna ezért külön kérdést kiírni :DD telefonon keresztül még nem öltek meg senkit nyugi
2016. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Többnyire egy nap 2x keres, az elején volt, hogy délután is, de már többnyire csak délelőtt, ebben a két időpontban. Akkor szerintem nem veszem fel... Hiába hív minden nap Ha fontos akkor jelezze ki, hogy akár tudjam visszahívni én amondó vagyok... Csak olyan zavaró.
2016. jún. 1. 17:59
 6/9 A kérdező kommentje:
Jóó igaz, felvehetettem volna. :D De már pont ez zavar, hogy ennyiszer nem vettem fel. :D
2016. jún. 1. 18:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Most mar mi is kivancsiak lettunk ki is hiv.

Holnap vedd fel es irj ide !

Koszi :-)

2016. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:D
2016. jún. 1. 18:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaja, fel kell venni. Aztán kiderül, ki az és mit akar. Soha nem tudhatod. Az is lehet, hogy ismered, csak ő nem ismeri a saját telefonját, és rejti a számot - vagy bugos a szoftver, mert dual sim-es telefonokon előfordul, hogy valamelyik kimenő hívásnál elrejti a számot, vagy csak az egyiken. Ha továbbra is zaklat, még mindig panaszkodhatsz, csak ne itt, hanem kezd a szolgáltatódnál, előle nem tudja elrejteni.. .-)
2016. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!