Lumia vagy iPhone?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új telefont, mert a mostani elég régi ( LG F6) viszont nemtudom eldönteni, hogy NOKIA LUMIA 640 vagy IPHNE 5S-t vegyek.... szerintetek?
2016. jún. 1. 21:54
 1/8 A kérdező kommentje:
*IPHONE bocsika :)
2016. jún. 1. 21:55
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek hogy kerültek egymás mellé?Teljesen más kategória,árban is.
2016. jún. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez tényleg ég és föld kategória. Ha egy korrekt belépőkategóriás telefon kell, ami egyébként az emberek 90%-ának igényeit kielégíti és nem baj, hogy nem Androidos, akkor jó a Lumia.

Ha meg egy csúcstelefon kell, csúcstelefonhoz mérhető árral, akkor meg S5. (Mondjuk zárójelben én ilyen régi szériáért ennyi pénzt nem adnék ki az ziher.)


Ár/érték arányban a Lumia szerintem jobb, de még egyszer: ezek nem egy ligában játszanak.

2016. jún. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
A Lumia a hírek szerint félig-meddig halott, én a helyedben inkább egy iPhone-t vennék, annak biztos a jövője még egy darabig..
2016. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát amiket olvasni a Lumia telefonokról és Windowsról... Már maga a Microsoft is félretette, a Lumiát pedig eladja! Nem szabad windowsos telefont venni!

Az iPhone 5s sem mai, én azt javaslom gyűjts még pénzt és vegyél inkább egy SE-t! Nem fogod megbánni!

2016. jún. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én Lumia párti vagyok. Főleg, hogy tudom az Android egy rakás sz*r, már bocs! Több mint másfél éve megvan ez a telefonom és eddig semmi problémám nem volt vele!!
2016. jún. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Windows telefonok jók, tesztelgettem őket, meglepően tetszett, pedig a Windows-t játék platformnak tartom.


De. Nagyon bizonytalan a jövője, az app választék finoman szólva is szegényes, a Microsoft sem nyilatkozik túl biztatóan. Ha fél évnél hosszabb időre tervezel, ne vegyél ilyesmit.

2016. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Microsoft is már azt mondta hogy ha rendes okostelefont akarsz akkor ne a lumiát válaszd. Így azt mondom hogy Iphone és szerintem is gyűjts inkább a SE-re.
2016. jún. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!