Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 3 telefonnál...

Xiaomi Redmi Note 3 telefonnál ajánlotok jobbat? Én nem találtam jobbat ár/érték viszonylatban ebben a kategóriában.

Figyelt kérdés

2016. jún. 6. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Haat eustockrol 75ert a Pro valtozata
2016. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mennyire megbízható ez az oldal? Nem ismerem őket. Köszi!
2016. jún. 6. 21:55
 3/10 anonim ***** válasza:
En is onnan rendeltem minden rendben vol hetfon rendeltem kedden hoztak is.. csak ajanlani tudom oket
2016. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja es redmi note 3 prot rendeltem....
2016. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és olyan amilyet vártál? magyar vagy angol nyelven kérted? azt írják magyar nyelven nem frissül a rendszer a netről
2016. jún. 6. 22:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Agyar nyelvel kertem es igen olyan amilyet vartam
2016. jún. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valóban nem frissül az OTA-n ezért érdemes inkább angolul kérni,persze ha megy is mert a MIUI egy elég bonyolult rendszer a többihez képest.
2016. jún. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pro-t vegyél. Nagyon korrekt az eustock, második napra meg is kaptam.

Ha nem gond neked az angol nyelv, akkor mindenképpen gyári Global Stable-lel vedd.

2016. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azzal angollal nincs gond. Az mennyire problémás, hogy nem normál android van rajta, hanem egyedi OS? Lehet, hogy hosszú távon egy-két app nem rendesen futna rajta. A Google Play szolgáltatások rendesen futnak?
2016. jún. 11. 10:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Petsze rendesen fut minden rendesen frissul
2016. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!