Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak ha egy Vodafonos...

Roberto2468 kérdése:

Mit csináljak ha egy Vodafonos okostelefont vettem és t mobilos kártyát akarok bele rakni?

Figyelt kérdés
Lehet valamit állítani?

2016. jún. 6. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:

A hivatalos út, hogy beviszed a vodafoneba, hogy függetlenítsék.

A nemhivatalos, hogy a sarki szervizbe viszed be, ahol jóval olcsóbban megcsinálják.

2016. jún. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A közhiedelemmel ellentétben a sarki boltok nem szokták ezt csak úgy bevállalni. (személyes tapasztalat) Vagy a Vodánál hivatalosan, drága pénzért (10-30k) vagy keresel vkit akinek van gyakorlata és megfelelő programja ehhez, esetleg te magad töltesz le egy ehhez szükséges szoftvert (nem tudom hol találsz ilyet, ne is kérdezd) és megpróbálod magad.
2016. jún. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem

Köszi szépen a válaszokat

2016. jún. 8. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!