Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes váltani jelenleg...

Érdemes váltani jelenleg Windows Phone-ra?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Iphone SE-m van, előtte egy Galaxy S5.öm volt. Nekem tettszik az IOS és nincs különösebb bajom vele, de már megjelenése óta szemezek a Lumia 950-el, de akkor még 200E volt a listaára. A napokba vettem észre, hogy 120-140E között már lehet venni 950-et, sőt használtan már 75-80 között is akad. Régebben volt Lumia 750-em, de akkor kicsit bug-os volt a rendszer, és kevés az alkalmazások listája is. Kérdésem az lenne, hogy jelenleg milyen a Windows rendszer mobilokon? Szépen kérek mindenkit csak olyanok írjanak akiknek mostanában van WP mobiljuk, nem pedig több évvel ezelőtti emlékekből idéznek, mert azt én is tudok.
2016. jún. 7. 07:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez kamu kerdes? Iphone SE-t lecserelni WP-re ... viccelsz ?
2016. jún. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem szoktam kamu kérdéseket feltenni! Annak mi értelme lenne? Árban egy szinten van az Iphone SE és a Lumia 950, így az Iphone eladása után tudok venni egy 950-et. Mindig is tettszett a Lumia széria, csak hiányzott a zászlóshajó ami most már van a fentebb említett mobil személyében. A kamera teszteket elnézve a neten, jobb a 950 kamerája mint az Iphone SE kamerája, és nekem ez nagyon fontos.
2016. jún. 7. 08:25
 3/15 anonim ***** válasza:
Babám, spórolj szeptemberig, jön a 7😌😌😍😍
2016. jún. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Ha mondjuk egy iPhone 4 vagy 5c lenne a zsebben akkor elgondolkodnék a váltáson, de az SE tudása jelenleg kiváló, és még egy darabig az is marad.


Egyik munkatársamnak van Windows a telóján, nekem semmi pénzért nem kellene. Pedig volt Androidom, iOS jelenleg, a laptopon Win fut. Lehet jók a telefon specifikációi, de mint rendszer telefonra nem kellene. Szerintem nem telefonra való.

2016. jún. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3. ha hölgy vagy akkor nincs gond, de ha csávó akkor ne babámozzál nekem mert itt sem üres a gatya :D

Iphone 7 nekem a kiszivárgott képek alapján nem tettszik, és nem hiszem, hogy sok újat tudna mutatni, de ez majd szeptemberben kiderül.

Igazából mint írtam volt már WP mobilom, de akkor az nem jött be. Arra lennék kíváncsi, hogy mit fejlődött a rendszer kb 1 év elteltével, és mennyivel másabb/jobb a Win 10 a 8-tól. Eddig még nem írt WP-s felhasználó tényleges tapasztalatot. Várom..

2016. jún. 7. 08:47
 6/15 anonim ***** válasza:
En egyszer egy WP-ban be akartam allitani valamit es 10 perc keresgeles utan feladtam!
2016. jún. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mennyit kersz az SE-ert ?
2016. jún. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
"Eddig még nem írt WP-s felhasználó" - És miért van ez szerinted? Azért, mert senki nem vesz ilyet. Hibahatár alá csúszott a WP eladások száma. Ezért is nem érdemes váltani rá. Még ha jó is a telefon, hamar szembesülni fogsz vele, hogy az alkalmazáskínálat csapnivaló. Egy csomó népszerű alkalmazás nem érhető el rá már most sem, és mivel leszálló ágban van a platform, ezért nem is várható, hogy ez a helyzet javulni fog egyhamar. Ezzel szemben egy Iphone SE-ről elhiszem, hogy négy év múlva is élni fog a platform.
2016. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Ghost135 válasza:
100%

Helló!! Nekem lumia 950xl-em van!! Szerintem nagyon jó telefon, főleg az új frissítésekkel! Most már jól kiforrott a rendszer, megbízható, nem fagy le, nem indul újra, nekem kifogástalanul működik!!! Tapasztalatom van a wp-s telefonoknál mert amióta létezik én használom!! Appok szempontjából meg annyit hogy számomra megvan minden amit keresek!! Sőt a legtöbb alapból benne van nem kell külön appot letölteni!! Nagyon nem bántam meg hogy megvettem ezt a telót mondjon ki mit akar szerintem tökéletes!!

ÜDV

2016. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat mindenkinek.

7. 141000-ért vettem egy hónpj, még 11 hó gari van rajta 16GB-os Gold színű kártyafüggetlen, és én 120 körül gondolom.

Tudom, hogy sok app hiányzik a WP-ről, de kérdés kinek mire van szüksége. Nekem ezek kellenek:

facebook-messenger-időjárás-citromail-gmail-jofogás-offline navigáció (here maps-ot használok jelenleg is)


Utolsó köszi a véleményt!


Most kb úgy érzem magam mint a kisgyerek akinek mondják, hogy nem szabad de csak azért is... Valamiért nagyon megfogott a Lumia 950, nem mondom hogy biztos csere lesz, de nem vetem el az ötletet. Esetleg ha valamelyik nagyárúházba (media markt...) eljutok a héten, akkor ott megnyomkodom a Lumiát milyen is kézbe tartani :)

2016. jún. 7. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!