Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan telefon, ami nem...

Van olyan telefon, ami nem okostelefon hanem nyomógombos, max.30 ezer forint, megbízható, tartós készülék és a nem fogadott hívásokat villogással jelzi?

Figyelt kérdés

2016. jún. 7. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Ha tényleg sokáig tartó fagyásmentes telefon kell, akkor a WP-ket ajánlom, de azokon nincs értesítési led.

Ha tényleg olcsó kell, de nagyon f*s, lassú (mert 30-ert ennyit kapsz az android világában) amit naponta 60x kell újraindítani, de a villogás fontos, akkor az Acert ajánlom.

2016. jún. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Van persze nekem is , akár el is adom. Motorola glem +

Csak ki lett próbálva.

2016. jún. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. Vagyok, nekem moto G 3rd generation telefonom van, 10 év óta ez a 2. Motorola, és ugyanolyan szarhalmaz, mint régen..
2016. jún. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nokia 2650 / 2652 es a Nokia 3220.


A 3220-as egy boduletesen jo telo, nagy villogo ledek vannak az oldalan. 200 meterrol lehet latni ha csenget.

2016. jún. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!