Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy arany színű iphone gáz?

Egy arany színű iphone gáz?

Figyelt kérdés

Leginkább ezüstött vagy fekete iphone-t vennék de használt piacon tele van arany színű iphonenal ami olcsóbb is. Hülye kérdés de szerintetek gáz egy arany színű iphone?

Amúgy iphone 6s plusról van szó.


2016. jún. 7. 09:29
 1/8 A kérdező kommentje:
ezüstöt*
2016. jún. 7. 09:30
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Rakj rá egy tokot.

Egyébként férfiaknak hülyén néz ki

2016. jún. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Egyáltalán nem néz ki hülyén, és nem is gáz, férfiaknak se

Ezt csak az irigy magyarok mondják... 😂

2016. jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem akarsz ÉNB Bécynek látszani (akinek még a zakója is aranyszínű), vagy gazdag nem napon barnultnak, akkor tedd fekete tokba.
2016. jún. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi baj.
2016. jún. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

miért lenne gáz? ha téged nem zavar milyen színe van, mást se zavarjon, mert semmi köze hozzá.

le kéne már szokni erről a jajjmitszólnakmások hüleségről, no meg arról is, hogy valaki állandóan azt lesse mivel telefonál a másik :)

2016. jún. 8. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Én olyan telefont veszek ami nekem tetszik. Most Pl:Arany 5s em van. Nekem ez tetszett kész! Ha másnak nem tetszik azt meg magasról... :)
2016. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2016. jún. 9. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!