Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem látja a telefonom az SD...

Nem látja a telefonom az SD kártyát, de a fényképezőn keresztül a gép igen (telón keresztül viszont a gépen se tudom megnyitni). Eddig jó volt pedig. Csak ki meg bekapcsoltam a telefont. Valakinek tipp?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nos az a helyzet, van egy LG G4C-m, 3 hónapja vettem. Eddig tökéletes volt minden, működött, felismerte az SD kártyát is. Fényképeket is arra mentettem. Ma feltettem tölteni a telefont úgy, hogy közben ki volt kapcsolva a telefon. Miután feltöltött és bekapcsoltam, lépnék be a galériába, azt írja nincs kép. Kikapcsoltam telefont, bekapcsoltam, nem jó. Na mondom akkor megpróbálom kiveszem SD kártyát, majd vissza teszem. Ha kivettem az SD kártyát, akkor normálisan ki is írta, hogy SD kártya eltávolítva, amikor vissza raktam, kiírta, hogy SD kártya behelyezve. Így sem lett jó. Megijedtem hirtelen, hogy leformázódott volna a kártya? De nem. A kártyát átraktam fényképezőgépbe és úgy kötöttem össze a laptoppal, és felismerte, mindent ami a kártyán van, megtudtam nyitni. Utána vissza raktam a telóba a kártyát, és közvetlenül a telót kötöttem össze a laptoppal, és a telón keresztül már a laptop se látja a kártyát. Ugye total commanderbe belementem a számítógépbe és csak a belső tárhely mappát mutatja, az SD kártyát nem. Ezt nem értem. Eddig semmi baja nem volt.


Van valakinek valami ötlete? Előre is köszönöm!



2016. jún. 9. 17:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Hoppá, de most figyelem, bele mentem az alkalmazásokba és a programokat az SD-n viszont mutatja amiket SD-re mentettem. De a galériát és zenéket viszont nem...
2016. jún. 9. 17:14
 2/2 A kérdező kommentje:

Leformáztam a kártyát, jó lett.


A kérdés aktuális marad még, hogy tipp arra mitől produkálta ezt?:D

2016. jún. 10. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!