Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia z2 MIlyen telefonra...

Xperia z2 MIlyen telefonra cserélnétek le?

Figyelt kérdés

SZiasztok lassan lejár a hűségnyilatkozat a z2-ről

nagyon szeretem,de szeretnék most cserélni.

Nem nagyon találok jelenleg olyan telefont ami sokkal jobb lenne nála.legalábbis annyival nem jobb hogy plusz 100 k kifizessek rá. LEhet elvakult vagyok.

Ha most cserélnétek le egy z2 őt milyen telefont vennétek helyette? Az üzemidő fontos számomra. és a z2 jól bírja egy töltéssel.


2016. jún. 10. 01:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor miért akarod lecserélni?
2016. jún. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:

"Nem nagyon találok jelenleg olyan telefont ami sokkal jobb lenne nála.legalábbis annyival nem jobb hogy plusz 100 k kifizessek rá. LEhet elvakult vagyok."

Nem, nem vagy az, mert Sonyban gondolkodva a Z5 tényleg nem villantott akkorát, hogy megérné a váltás. Legalábbis szerintem nem.

De ha ugyanúgy megszabadulsz a márkahűségtől, mint én, akkor, rácsodálkozva, hogy Sonyn kívül is van világ, azért már VAN érdemleges választék.

Én most egy LG G4-et használok és nagyon elégedett vagyok, de a mostani választékból én érdemleges páciensként LG-ből a V10-et javasolnám (mert a G5 kiforratlan, majd az utódja lesz jó).

De tény, hogy most csúcsmodellben NEM az LG van elöl. Én a helyedben körbeszaglásznám a Huawei P8 Mate-et és a P9-et.

Na EZEK már azért generációs ugrást mutatnak a Z2-höz képest.

2016. jún. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most ideoglenesen iphone 5s használok de baromi szar utálom

Felnapot bir 😔

2016. jún. 10. 13:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Fél napot? Akkor egy jó példányt fogtál ki.

Azért ebben az árkategóriában az LG-k nem rosszak.

2016. jún. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!