Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A huaweiek tenyleg rossz telok?

A huaweiek tenyleg rossz telok?

Figyelt kérdés
Valami olyasmit hallottam hogy nincs play afuhaz es semmivel se kompatibilis. Meg hogy sok dolog kinai benne es ezert nem jok.
2016. jún. 11. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg a Huawei a globálisan legelterjedtebb kínai márka, ők az okostelefonos piac eladások szempontjából 3. legnagyobb szereplői (Samsung és Apple után). Nem igaz, hogy ne lenne rajta Play áruház, és az sem, hogy sok dolog kínai lenne benne. Nem véletlenül vannak ott, ahol.
2016. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a regi huawei mobilok valoban eleg alacsony szinvonalat kepviseltek, de a mostaniak mar egeszen sokat javultak, es siman elerik az atlagos, vagy akar a jo szintet is.

[link]

2016. jún. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MZ.per.X ***** válasza:
73%

Csak két dolgot nem értek.


1. Honnan szedik az emberek az ilyen hülyeségeket?

2. Miért nem szánnak rá 2 percet, és guglizzák ki a választ?

2016. jún. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Az biztos igaz hogy kínai cucc van bennük. Szinte csak az van bennük . Ami nem azt jelenti hogy rosszak, sőt nem csak jók lettek a kinai telefonok, hanem a legjobbak.Ezt a márkát én nem ismerem de én is a kinai oldalról hozattam. Meglepően jó, erős és eddig semmi problémám nem volt vele. De kb harmadába került mint az ekkora tudású , itthon kapható telefon.
2016. jún. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nem rosszak

a samsungoknál jobbak

2016. jún. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A régi modellek tényleg nem a legjobbak, de pár évvel ezelőttől nagyon fejlődik. Nekem P7 van, már lassan két éve, semmi baja nincs. Tökéletes. Jelenleg az egyik legjobb telefonmárka szerintem.
2016. jún. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!