Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap délutám 6körül eső...

Tegnap délutám 6körül eső miatt beázott a telefonom látszott is a képernyőn, azt olvastam kapcsoljam ki azonnal kikapcsoltam. Valaki valami tipp? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem tudom szervízbe vinni mert nincs rá pénzem de bármit megteszek amit egyedül megcsinálhatok. Este beletettem ilyen szilikon tasakba azóta ott van,

#telefon #beázás #beázotttelefon
2016. jún. 12. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Tasakba minek? Az a legrosszabb amit csinálhatsz. Szét szedni amennyire lehet szellős helyre tenni vagy hajszárítóval finoman nyomatni rá a levegőt és kifog száradni . Ha mégse akkor kuka.
2016. jún. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A szárítás a lehető legrosszabb az iphones oldalak szerint ..es a tasakos dolog jo mert reggel megnéztem es csökkent a képernyőn a víz

Iphonet hogy lehet szétszedni?😄

2016. jún. 12. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!