Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezzel a vírussal más is...

Ezzel a vírussal más is találkozott?

Figyelt kérdés

Böngészgettem a mobilomon, és erre bejön egy ablak, hogy vírusos lett a telóm, és ha nem csinálok xx alkalmazással ezt meg azt, akkor Budapest elé tárja a személyes adataim.

Lefuttattam egy cm secutityt és egy clean mastert, de egyik sem talált semmit, teljesen biztonságos papíron a telefon.



2016. jún. 12. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy netes reklám volt, csak rád akart ijeszteni, hogy feltelepítsd az "xx" alkalmazást - ami aztán tényleg malware lenne.
2016. jún. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem volt pár éve hasonló van xy vírus telepítsen fel xy alkalmazást vagy zároljuk a telefonját 1 napon bellül. Rá2 napja nincs lezárolva semmi
2019. jún. 18. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!