Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone főképernyőn számomra...

IPhone főképernyőn számomra szükségtelen gyári alkalmazások ikonjait hogy helyezhetem mappába?

Figyelt kérdés

Valaki le tudná írni lépésenként? Nem szeretném új képernyőoldalra rendezni, hanem mappába lenne jó pakolni, hogy le legyen róla a gond. Internetes oldal is jó ahol ezt leírják lépésenként, bármi érdekelne.

iPhone SE (nem tudom ez mennyit számít).

Gondolom gyári alkalmazásokat törölni nem lehet, ezért döntöttem e módszer mellett. Nagyon kezdő vagyok, szóval részletesen kérném.



2016. jún. 12. 19:58
 1/3 |Orfeusz| ***** válasza:
Egymásra kell húzni 2 ikont, akkor belekerülnek egy mappába.
2016. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy ikonon hosszan tartod az ujjad amig el nem kezdenek mocorogni/ rezegni az ikonok. Ekkor egy nem kellő ikont kiválasztva ra tudod húzni egy másik nemkellore ezzel létrehozol egy mappat, aminek ez a két tagja van. Mocorgo ikonok mellett innentől kezdve a nem szükséges de nem törölhető ikonokat bele tudod húzni eve a mappaba ha fölé mozgatod az adott ikont.
2016. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2016. jún. 12. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!