Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ismeri fel az USB-t...

Miért nem ismeri fel az USB-t a telefonom?

Figyelt kérdés
A minap barátomtól kaptam egy olyan USB-t aminek az egyik fele normális a másikat viszont betudom szúrni a telefonba. Még aznap mutatta, hogy ő is rászúrta az USB-t kidobott neki egy értesitést a telefon, hogy csatlakoztatva lett és megtudta nyitni az összes USBn levő fájlt. Na most én is ráhúztam ezt azt és kiszerettem volna próbálni akkor minden maradt ugyanolyan. A telefon nem dobott ki semmit, hogy esetleg valamit rá-e szúrtam és akarom-e hogy ezt megnyissa. Ez mitől lehet és mivel tudnám ezt orvosolni? :) A válaszokat előre is köszönöm (Telefon : Sony Xperia M4 Aqua)

2016. jún. 15. 23:01
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:
A te telefonod nem támogatja. Ez a funkció az USB-OTG lenne, az M4 Aqua nem tud ilyet.
2016. jún. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
|Orfeusz|, minden elismerésem. A kérdésből a büdös életbe nem jöttem volna rá, hogy "USB" alatt pendrive-ot értett a kérdező :)
2016. jún. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt a dolgot valahogy lehetne orvosolni? Valamilyen android program vagy valami egyáltalán van erre ami működik is? :) Elnézést, ha egy két szó helytelenül vagy máshogy van használva mint ahogy kellene, de ahol lakom ott az üditőitalt is málnának hivjuk + hasonló dolgok :D Akkor USB helyett pendrive, ha igy jobb :P
2016. jún. 16. 10:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja értem :) csak elsőre nagyon nem volt tiszta. Azt hittem, valami USB kábelre vagy ilyesmire gondoltál.


Sajnos ez nem szoftver kérdése, hardverből kéne támogatnia a telefonnak, hogy működjön. A telefon cseréjén kívül más megoldást nem tudok.

2016. jún. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor igy jártam :) Azért köszönöm a válaszokat :)
2016. jún. 16. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!