Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék a Motorola DEFY +...

Szeretnék a Motorola DEFY + telefonomra egy olyan programot rakni, amivel a CPU-t kitudom húzni 1Ghz -ről 1,2 GHZ-re, de nem találtam a google segítségével számomra megfelelőt. Létezik használható megoldás?

Figyelt kérdés

SetVsel - setCPU - és Milestone Overclock - Ezek voltak azok a programok amit gondoltam segítenek, meg fórumokat is böngésztem rendesen, hogy hát így vagy úgy jók. Nem váltak be.


A SetVsel még nem veszett ügy, csak tulajdonképpen kétségeim vannak a használatával kapcsolatban.

Létezik ehhez a típusú telefonhoz Overclock? Mert a jelenlegi Cyanogen mod 10 - 4.4 Kitkat nightly rom-nak az alap CPU-ja ( 1Ghz a gyári is, meg a mit a custom rom-ban kilehet húzni) kompatibilis CPU Overclock app? Google Play kimarad a buliból, Black Market is, sőt, még a Mobiegenie vagy mi is, csak és kizárólag .apk fájl játszik.



2016. jún. 16. 00:03
 1/3 Alex Fly ***** válasza:

Régen volt már Defym...

Én a CPU-t a recoveryben szoktam beállítani, de ez nálad nem biztos, hogy megoldható.

Azóta nem tudom, ez változott-e, de annak idején a cwm-ben volt erre lehetőség. A KK viszont csak TWRP alól települt, amelyben viszont nem volt CPU-buhera. (mondjuk én nem a CM11-et, hanem SlimKat-ot használtam. CMX viszont cwm-el is felment). Afejlesztők szerint a NoFrillsCPU volt KK alatt a standard eszköz a CPUhoz.

Quarxnál nincs semmi info?

2016. jún. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, anno lehetett a recovery-ben állítani a 2nd recovery vagy mi volt annak a neve, akkor lehetett, és olyan Custom Rom-oknál is , amelyeknél ugye az a recovery volt.


A Cm11-es 4.4 Kitkat nightly-nál már nem így, sőt, ott max az 1ghz. Quarx pedig 2014 óta elvonult, vagy nem tudom mit csinál, de nem foglalkozik már a Defy témával, amit meg is értek, mivel 2 giga belső tárhellyel rendelkező androidos telefonoknál igen limitált a custom rom készítés. Ezért sincs pl 5.0-ás meg 6.0-ás custom Rom Defy-re, mert nem tudod hová rakni konkrétan.


Megnézem a NoFrillsCPU -t, hátha jó. És remélem, hogy csak annyit kell annál csinálni hogy 1ghz-ről 1,2ghz-re húzom, és nem kell mellé más adatokat is bediktálom.


Bár igen, tisztába vagyok az Overclock nem egészséges.


Köszi a tippet! :)

2016. jún. 16. 12:05
 3/3 A kérdező kommentje:

ééés nem működik.


Ami a custom romban megvan szabva, azt nem lehet átlépni bármilyen programmal akármilyen root permissionnal meg ilyenek.


Pont. Ennyi a tanulság.

2016. jún. 16. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!