Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül hamar a Nokia...

Miért merül hamar a Nokia Lumia 930-as készülékem? Tudnátok ennek orvosolására tippeket adni? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy a Lumia930-asom töltés után (használatkor) egy óra múlva szinte csontig lemerül..

Nem tudom miért van ez.



2016. jún. 16. 16:43
 1/4 Tankcsara ***** válasza:
Nekem másfél éves használat után már észrevehető az intenzívebb merülés.Nyilván függ a használattól és gyakori töltéstől is.De ez a jelenség igen ritka.Ha jól sejtem van még rá garancia,mert megnyugtató választ csak a szervízben kapsz.
2016. jún. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
KĂśszĂśnĂśm!
2016. jún. 17. 12:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Beállítások => adatvédelem => háttérben futó alkalmazások. Lőj ki mindent, ami nem üzenetek, telefon, vagy kapcsolatokkal ál kapcsolatban. Pl: xbox, edge, áruház mi a francért fusson a háttérben.
2016. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket! :)
2016. jún. 18. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!