Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezzel az okkal érdemes szerviz...

Ezzel az okkal érdemes szervizbe vinni?

Figyelt kérdés

a telefonom (LG leon) töltője tölti a telefont, de el van szakadva, ezért egy másikat használtam, ami meg kicsúszik, és az nem tölti..viszont a telefonom valamiért alkalmanként azt hiszi hogy gépről töltöm, mert kéri hogy csatlakoztassam a szabványos töltőhöz..ezen felül még merül is a töltőn (bár lehet csak akkor ha túl van melegedve, ezt nem figyeltem)


Ezzel az okkal érdemes szervizbe vinni? meg fogják javítani a csatlakozót és/vagy kicserélik az akksit (vagy épp ami baja van)?



2016. jún. 16. 21:59
 1/2 anonim válasza:
Szerintem a leírtak alapján a töltővel lehet baj. Én megpróbálnám egy másik töltővel. :) nekem is van olyan töltőm ami nem eredeti és folyton kiesik belőle. Nincs más töltő a családban akinek ugyanolyan kell? :) Nem értek annyira hozzá de remélem azért segítettem. :)
2016. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

épp ez a furcsa..van a saját töltő, de egyszer elestem vele, akkor felszakadt és nem töltötte utána a telefont, és elkezdett lötyögni benne a töltő..aztán itthon találtam egy másikat, ez töltötte (bár szintén lötyögött), de mostanában gyakran kicsúszik és nehezen tölti, most meg a szakadt kábel tölti viszonylag rendesen, amit nem értek..meg hogy miért hiszi egyáltalán mostanság a töltőt másnak..


azért köszönöm a választ :)

2016. jún. 16. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!