Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki rendelt már telefont az...

Aki rendelt már telefont az ujgsm-től, annak mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
Épp az imént rendeltem onnan egy Galaxy S6-ot és kíváncsiságból utána néztem kommenteknek a bolttal kapcsolatban és rengeteg negatív kritikát lehet róla olvasni, hogy mennyire megbízhatatlan, becsapnak stb. Hát ennek hatására eléggé beijedtem. Valóban rossz döntés volt onnan rendelnem? Ha tényleg igaz mindez, vissza lehet mondani valahogy a rendelést? Vagy semmi okom nincs az aggodalomra? Előre is köszönöm a választ.

2016. jún. 18. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát ez csak a tipikus gsm bolt...

szóval ha elromlik tőlűk aztán várhatod a garanciát

bár lehet úgy szóba állnak veled ha még ki se bontottad a telefont a csomagolásból

2016. jún. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Háát én onnan tuti nem rendelnék.. :) Gyári garanciás vagy csak semmit nem érő bolti? EU régiós a telefon?
2016. jún. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még régebben egy LG G3-at rendeltem tőlük, minden rendben volt, és gyári garanciát kaptam a készülékre, amivel már éltem is.
2016. jún. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt olvashatsz rengeteg véleményt:

[link]


Érdemes külön elolvasni az 1-2 csillagos értékeléseket is!


Sajnos amúgy sok GSM bolt valóban eléggé megbízhatatlan! Gyenge garanciális ügyintézés, kommunikáció, stb... Tapasztalatból mondom.

2016. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!