Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Viber telefonhoz vagy...

A Viber telefonhoz vagy telefonszámhoz kapcsolódik, bővebben, fontos?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akinek nevezzünk mondjuk Cicának, neki megvolt a telefonszáma, de ellopták a telefont. Most telepítettem a vibert, most először, erre a Cica is benne van a névjegyzékbe, de másik ember fotójával és másik telefonszámmal. Hogy lehet ez, nem telefonszámhoz kapcsolódik, vagy ez telefonhoz és a másik ember használja?

2016. jún. 20. 07:23
 1/2 anonim ***** válasza:
telefonszámhoz kapcsolódik, hiszen a Viberben az az "azonosítód....gondolom Cicának úgy lopták el a telefonját, hogy benne volt a kártya is, így most az ő számával használja a másik illető.
2016. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a telefonszám nem él, ezért nem értem én sem míg a telefonkönyvemben cica száma benne van, a viber cica neve mellé másik számot ír ki és képet
2016. jún. 20. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!