Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott a VÍZÁLLÓ telefonom!?

Beázott a VÍZÁLLÓ telefonom!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy Sony Xperia Z3 Compact telefonom, ami ugyebár vízálló. Nos, ezt kihasználva mindig vele tusoltam, mert szeretek zenét hallgatni közben. Nem érte közvetlen víz, csak rácsöpögött időnként. Ez fél évig teljesen jól működött, most azonban nagyon torz a hang, kicsit visszhangzik is. Ebből arra következettem - hatalmas logikával - hogy beázotak a hangszóróim!

Ezek nem a zárófül mögött vannak, szóval nem az én felelőtlenségem.

Van valami ötlet, hogyan lehetne korrigálni a problémát? Elvileg garanciás a telefon, de egy hangszóró miatt az egész készüléket kicserélni... Nem igazán szeretném.

Válaszokat előre is köszönöm!



2016. jún. 30. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Tedd be egy tál rizs közé 1-2 napra,aztán kiszárad
2016. jún. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A Sonyk köztudottan nem vízállóak, egy nagy parasztvakítás az egész.Millió cirkusz volt már emiatt.

Én rápróbálnék a cserére, de már most hallom, ahogy majd megmagyarázzák, hogy a te hibád.

2016. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az én hibám? Épp azt írtam, hogy nem lehet a kis "kupakra" fogni, mivel a hangszóró nem ott van.

A rizs nem tudom mennyire segít, esetleg ha összeaprítom, akkor kerülhet kapcsolatba a hangszóró belsejével :D De kipróbálom, köszi!

2016. jún. 30. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szétszeded, amennyire tudod, és belerakod rizsbe. De úgy, hogy a lehető legjobban fedje be a telefont. Madaras áruházból való rizs is jó. DE NE TÖRD ÖSSZE A RIZST!!
2016. jún. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
2# nekem is Sony Z3 és egy Z5-m van és mind a kettő meg lett már úsztatva nem is egyszer, úgyhogy csak bírják akkor a vizet, na mindegy... Kérdező, szerintem a rizses ötlet az jó :)
2016. jún. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Összes vízálló telefon hangszorója torz lesz, ha víz éri. Semmi baja a telefonnak, csak hagyd megszáradni a hangszorókat.


Ne szed szét, mert ugorhat a gari, ha utána vmit elrontasz.

2016. júl. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!