Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy J5 2016 kamera...

Samsung galaxy J5 2016 kamera hiba?

Figyelt kérdés

Első kamera megy hiba nélkűl. Amikor átválltottam a hátsóra a képernyő elsötétűl és "kamera hiba" hobaüzenet vár.

Amit még észrevettem, hogy amikor az első kamerárol a hátsóra válltok akkor hallok egy pici kattanást (gondolom a kamera). Amikor első kamerárol hátsóra válltok akkor semmi.


A hibát a snapchatnél (kamerás alkamazásnál) vettem észre. Ott nem volt hibaüzenet csak nem hozta be a kamerát. Utánna mentem bele a rendes kamera alkalmazásba ahol viszont a hibaüzenet várt.


A telefont 1 napja vette.



2016. júl. 2. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Tolts le egy camera alkalmazast, nezd meg mukodik e vele, ha azzal sem vidd vissza szerintem, ne huzzad halasszad, mert kifutsz az idobol.
2016. júl. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha helyben viszem el egy szervizbe? Meg tudnák csinálni? Tudom, hogy fizetnem kell érte, de ha visszakűldöm a gyártónak a garancia révén sokkal több idő telik el mire visszakapom.
2016. júl. 4. 22:02
 3/3 Anna0612 válasza:
Szia.Most látom amit írtál.Ugyan ez volt velem is tegnap vettem és ma ugyan ez volt a probléma vele. Én frissítettem az összes alkalmazásomat és utána kikapcsoltam a telefont és utána újra indítottam és jó lett.Próbáld meg így! Remélem tudtam valamit segíteni!
2016. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!