Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik most olyan VR szemüveg...

Létezik most olyan VR szemüveg ami jó Lumia 640 hez? Ár mindegy.

Figyelt kérdés
Tudom hogy a samsungokat meg iphoneokat nyomatják szemüvegekkel de szeretnék venni barátnöm születésnapjára egyet 640 re.
2016. júl. 3. 06:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Arról le kell mondanod. Nincs az a pénz amennyiért vehetnél. Tudniillik nincs benne giroszkóp, ezért nem fog működni.
2016. júl. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi a felbontása, nem lenne jó élmény
2016. júl. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Véleményem szerint még a Gear VR is egy ratyesz. :D Közel sem adja vissza azt az élményt, mint egy Vive vagy egy Oculus. (Próbáltam a Gear Vr-t, tapasztalat.) Nekem egy Cardboard ül a polcomon, de soha nem veszem elő.
2016. júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3

Mivel próbáltad?

2016. júl. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért kérdezem, mert az Oculus és a Vive sem akkora felbontású mint az S7. (2160 x 1200 vs 1440 x 2560) Szóval, sokkal jobb nem lehet. Én egy GTX 980-ast használok a gépben, és az Intugame-n keresztül játszok pár PC játékot, minden gond nélkül. És élvezhető.
2016. júl. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Semmiképp ne vegyél, annak a telónak mindössze 1280x720 a felbontása, ami nagyon kevés.

Az én telómnak 2560x1440, és még ezzel sem valami élvezetes. Mivel a VR szemüveg egy erős nagyító, minden pixel látszik. A nokián még külön látszanának a piros zöld kék led-ek is.

Én is vettem egy VR szemüveget, de kb 1 hétig használtam. Körülményes, mert mindig ki kell venni a telót, újra berakni, beállítani, eléggé melegszik, úgy fél óra után nagyon kényelmetlen a headset. És fura, de valóban szédülést okoz, még álló 360 fokos 3D képeknél is, ha túl gyorsan mozgatom a fejem. Sokszor nagyon idegesítő, mikor fejmozgatás nélkül is folyamatosan megy arrébb a kép, és utána kell fordulni, vagy újra kalibrálni.


Szóval nagyon kezdetleges dolog még ez a VR, én is nagyon rá voltam pörögve, de sajnos a youtube videókon sokkal jobbnak tűnik az egész mint amilyen a valóságban.

2016. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jó erős a videokártyád akkor PC- sokkal jobb. Az Oculus storeban elég gagyi játékok vannak. Talán a HEROBOUND : SPIRIT CHAMPION az egyetlen jó benne. :) Azt Próbáld ki! Állati nagy, pedig nem vagyok mai gyerek.
2016. júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!