Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone tenyleg jobb, mint...

Az iphone tenyleg jobb, mint a Samsung? Vagy csak az a nagy szimpla menosegbol vesznek sokan olyat?

Figyelt kérdés
2016. júl. 3. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Nekem most iPhone 6S-em van, ezelőtt anno a maga idejében csúcskategóriának számító Samsungom (Galaxy S2) volt, amit már párhónaposan legszívesebben a falhoz csapkodtam volna, annyira szar volt. Az iPhone-omat viszont egyelőre szeretem, tényleg jobb. Persze nem tudom, hogy egy Galaxy S7 milyen, de én inkább nem kísérletezek többet, szerintem fél vagy max 1 év után ugyanolyan szar lesz, mint az S2-m volt félév után :D
2016. júl. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4%

Az iphonenak van egy jo szoftvere de ennyi nagyonnagyon tularazott mobil a samsung is hasonlo csak annak meg jo szoftvere sincs.

En a helyesben inkkinabol rendelnek csucsmobilt pl mi5

2016. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

iPhone 6s Plus-om van jelenleg, előtte egy Samsung Galaxy S3 volt 3 és fél évig. Eleinte imádtam a Samsungot, az első 2 évben egy rossz szavam sem volt rá. Aztán mikor már nem kapott frissítéseket egyre lassabb lett, sokszor fagyott, újraindult...a végén már pár hetente hard reset-elni kellett, hogy használható legyen, a lehető legkevesebb appot raktam csak rá, amiket tényleg gyakran használok, de így is katasztrofálisan lassú volt, plusz az akksija fél napot bírt, a csatlakozó pedig szar volt, mert fél nap volt a töltés is.


Na ekkor untam meg, és váltottam iPhone-ra. kb. fél éve használom, egyenlőre minden oké vele, imádom hogy villámgyors, most már az iOs-t is megszerettem. Egyedül az nem tetszik benne, hogy sötétben elég szar képeket csinál a kamerája, de ezen kívül mindenben csak jót mondhatok róla.


Ha 3 év múlva is még ilyen jól használható lesz, akkor igen, azt fogom mondani, hogy jobb mint a Samsung, mert tovább bírja. Úgyhogy ezt majd akkor kérdezd meg :D


(ha 3 év múlva fenn leszek még Gyakorin, akkor esküszöm, hogy visszakeresem ezt a kérdést, és válaszolok rá megint) :D

2016. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
50%

Más. Annyira, hogy értelmetlen összehasonlítani őket.

A "melyik a jobb" kérdésre a választ a felhasználás dönti el. Az Apple célgépeket gyárt. A gyártó által meghatározott módon használva az Apple ökoszisztémán belül verhetetlen. Persze ha ezekből ki szeretnél lépni, akkor kezdődnek a gondok.

A Samsung más filozófia alapján fejleszt. Itt az adott hardverre fekteti a hangsúlyt, az aktuális csúcsmodellek nyers erőben többet tudnak, mint az almás gyártóé. Viszont nem integrálják olyan szorosan egy egységes rendszerbe, hanem egy OS szoftvert portolnak rá -több-kevesebb sikerrel. Előnye a nyitottság, hátránya viszont hogy soha nem lesz olyan egységes, mint az Apple. Ha az Apple egy célgép, akkor a Samu egy olyan platform, ami több mindenre alkalmas, viszont semmire nem tökéletes.

Ráadásul az implementálás sem tökéletes, ám ezen a nyitottsága miatt lehet segíteni 3rd party szoftverrel.

Éppen ezért nincs egzakt válasz. Két celhasználó közül az egyik az iPhone-nal csak szeved, az SGS viszont tök€letesen megfelel az igényeinek; a másiknak pont fordítva.

2016. júl. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!