Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet beszerezni Iphone...

Kicsi'sstunt kérdése:

Hogy lehet beszerezni Iphone 6s-re a Gta V-öt? Ahogyan a videóban szerepel. Https://www.youtube.com/watch? V=C9GoWOnjfIA

Figyelt kérdés
2016. júl. 3. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
luxus angolul tudni?
2016. júl. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
luxus a kérdésre válaszolni ? nem pedig arcoskodni név nélkül meg okoskodni .
2016. júl. 3. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ahogy a videó címében is olvashatod, ez nVidia GameStreamet használ, azaz PC-jén fut a játék, de telefonjára streameli.
2016. júl. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már a San Andreas tól is szétsülne a telefonod, max grafikán, lehet hogy egy 300.000 PC elviszi GTA 5öt, de EZ EGY TELEFON
2016. júl. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem
2016. júl. 4. 16:06
 6/7 anonim ***** válasza:
A GTA V esélytelen, de azt hiszem, hogy a vice city és a san andreas megjelent iPhone-okra és androidra is, ha érdekel, akkor annak után tudsz nézni esetleg. ;)
2016. júl. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azokat tudom ,ezt utan szerttem volna erdeklodni , de csak erdeklodni :)
2016. júl. 4. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!