Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Root-olás nélkül is lehet új...

Kicsikacsakmhgbkj kérdése:

Root-olás nélkül is lehet új akkumulátort beállítani?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy a régi akumlátor 1750mAh , ami kb 4 óra után le is merült. Ugy hogy, vettem egy uj akumlátort. Ez most 2800mAh-es. De a készülék továbra is 1750 ig tölti fel. Root nélkül szeretném megoldani, de eddig nem igen találok semmi használható megoldást.


Tipus: Sony xperia s / LT26i

Uj akumlátor: Link Dream BA800


Előre is köszi.



2016. júl. 4. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
60%

Sajnos ezt nem lehet megoldani. A Sonynál hülyék dolgoznak, és nem gondolták, hogy a noname kínai akkugyártók annyira okosak, hogy 160%-kal magasabb kapacitást képesek begyömöszölni ugyanakkora térbe, mint a Sony.


Vagy még az is lehet, hogy csodák nincsenek, csak a noname kínai akkucímkézők voltak nagyon élelmesek :)

2016. júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is vettem kínából egy akksit, de jobb mint a HTCs...

(És 4000 Ftal olcsóbb...)

2016. júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!