Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet beállítani, hogy...

Hogyan lehet beállítani, hogy telefonom mindent az SD kártyára mentsen?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy J5. A telefonom tárhelye 8 GB,amiből vagy 6 GB az alapértelmezett alkalmazások. Azonban sem a teljes alkalmazást nem menti az SD kártyára,amit tudok,hogy csak alkalmazás részeket helyez át. De nekem már egy képet,vagy zenét/videót,szó szerint semmit nem enged lementeni. Az SD kártyán meg több,mint 3 GB szabad terület van. Segííítség!

Előre is köszönöm a segítő válaszokat!:)



2016. júl. 7. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha egy képet sem tudsz áthelyezni, akkor ott komoly gondok vannak. És nem a telóval.

Amúgy meg fájlkezelővel próbáld.


Játékok (nagyobbak) meg 2 részből álnak.

Pl GTA San Andreas: 20MB apk, és 2.000MB obb.

A 20mb-ot alapból át tudod helyezni, a 2.000mb-ot csak rootal. De nem ajánlom neked, mert nagyon nem értesz még a telefonokhoz.

2016. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Áthelyezni át tudom,nem arról van szó. Az én kérdésem az volt,hogy hogyan lehet beállítani,hogy alapból oda mentse.

Azért köszönöm.(egy kérdèsből nem tudod megítélni ,hogy én mennyire értek a telefonokhoz. Ha meg nem èrtek,azért kérdezem,hogy tanuljak,senki nem tudással születik)

2016. júl. 7. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!