Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont érdemes...

Melyik telefont érdemes megvásárolni ár/érték arányt figyelembe véve? Samsung A3 2016, Huawei P9 lite, vagy érdemesebb beruházni egy iphone SE-re?

Figyelt kérdés
Számomra fontos a telefon külseje, és hogy szép képeket tudjak vele készíteni, továbbá, hogy ne fagyjon le és hogy ne kelljen állandóan a szervízbe rohangálni a telefonnal. Melyiket ajánlanátok?
2016. júl. 10. 08:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit szánsz rá?
2016. júl. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
bár ha ár/érték bajnok kell, akkor oneplus 3
2016. júl. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Trevor. ***** válasza:
A felsoroltak közül Huawei P9 Lite, bár annak a kamerája nem a legjobb. LG Nexus 5X, LG G4 ami még hasonló árban van, de jó kamerájuk van. Samsung túlárazott. iPhone jóval drágább.
2016. júl. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Maximum 150ezer Ft-ot. Még fotnos, hogy t-mobile-tól szeretném vásárolni. Ott ugye nincs minden telefon...

A fent említetteket néztem ki. Számomra a legerősebbnek a huawei p9 lite tűnik, és elég jó árban is van. Az SE sztem drága, de ha több évig tudom majd használi a többivel ellentétben, akkor befektetnék egy 16gb-osra (bár az lehet kevés lenne hosszú távon, de 191ezer a 64gb-os:S)

2016. júl. 10. 10:28
 5/17 A kérdező kommentje:
A3 helyett A5
2016. júl. 10. 10:49
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
ne vegyél a t-mobiltól
2016. júl. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Miért?
2016. júl. 10. 11:25
 8/17 anonim ***** válasza:

Túlárazott. Attól, hogy valami méregdrága csomag mellé odaadják kedvezményes áron, attól még te kifizeted a telefon árát, csak nem egyben hanem a csomag árába belekalkulálva.

Kedvencem: Vidéki hozzá nem értő apuka megy a t-mobilhoz (Tesco-ban), hogy a lányának akar venni egy iphonet. Persze sikerült vennie egy 8gb-ost 0Ft-ért, 15ezer forintos havi csomagban, 2 éves hűségidővel,... Hát mondhatom szépen átverték, és még az apuka elégedetten távozott, hogy ő vett Iponet 0Ft-ért.

2016. júl. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

:)Fősulis csomagom van,like300 (szuper csomag, 3 számmal ingyen beszélek,teljesen lebeszélhető,percdíj és sms díj nagyon kedvező hálózaton belülre és kívülre is,és le is beszélhetem a csomag árát+300mega internet,mindez 3099Ft-ért)díjcsomag megtartással veszem. A legmagasabb árat fizetem kamatmentes részletfizetéssel.

Iphone SE:158 850 Ft,

Samsung galaxy A5 2016: 89 100 Ft,

Huawei P9 lite: 88 350 Ft (ajándék osoóra).


Szerintem elég kedvező...Nem gondolod?:)

2016. júl. 10. 12:56
 10/17 anonim ***** válasza:

a samsung a5 ugyan annyi mint árukeresőn. Akkor hol itt a nagy kedvezmény? És akkor sincs normális telefonkínálatuk (mármint a t-mobilnak)

[link]

Az samsung a5 és a p9 lite is alsó-középkategóriás telefon, az olyanokat 60k ért szokás venni. Az iphone belsőt tekintve felsőkategóriás, a külsejét tekintve... hát érzik rajta a kor. (Nincs újlenyomatolvasó, normális előlapi kamera, nagy aksi ->mindez azért android szinten egy 150k telefonra jelemző) De az se baj, ha a T-mobilnál vásárolsz, csak mind a két androidos telefonnál van jobb vétel ennyiért.

2016. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!