Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy alpha. Hibas....

Samsung galaxy alpha. Hibas. Mit csinaljak? Javittassam meg vagy vegyek masikat?

Figyelt kérdés

Hasznalt.Tesom vette Angliaban. Van hozza garancia, de szerdan vette es penteken hoztak volna hozzam (Ro), mivel csak akkor tudta volna elkuldeni valakikkel, igy nem vitte el megjavittatni, mert azt 2 nap alatt ugyse csinaltak volna meg, ezert elkuldte igy.

Minden tok jol megy vele, csak ketto gondom van.

1. Neha csak ugy hirtelem kikapcsol. Elfeketedik. Amikor meg probalom ujrainditani, akkor a hang megy, viszont a kep semmit sem reagal.

2. Az elso kameraja, hat az valami elkepeszto szar.. Homalyos is, meg olyan, mintha mindig vignettaba lenne beteve. Pedig visszaallitottam mindent a gyari beallitasokra, megssem valtozik semmi. YouTube/on is korulneztem, de azokon az alphakon nincs ilyen problema, szoval csak ez a telefon baszakodik.

Ezt, ha elviszem szervizbe, megtudjak csinalni? Vagy inkabba adjam el valahogy es vegyek egy ujat?

Pls, valaszoljatok!


2016. júl. 10. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ. Pl. hogy van-e rá garancia. Az sokat számít. De ha nincs, akkor vegyél újat, mert az már egy régi samsung, már nem támogatott, ráadásul használtan vetted. Mostanában nagyon sok jóminőségű kínai telefont is piacra dobnak. Ezek többnyire olcsóbbak, mint az "ismertebb" cégek telefonja. Én kockáztattam, és vettem egy Vernee Thor okostelefont. Eddig nagyon szuper, nincs vele semmi gond. Persze mindenkinek másak az elvárásai. Remélem, tudtam segíteni. 😀
2016. júl. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi szepen. Akkor biztosan eladom, ha sikerul, de elotte megjavittatom, vagy ne? Bocs, de nem tudsz neten vagy olyan uzleteket, ahol megvennek? Mert ez is uzletbol van.
2016. júl. 12. 22:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha hibás, szerintem más embernek nem lenne kottekt eladni, de biztos vannak üzletek, ahol beszámítják az árát. De ha van rá garancia, mindenképp javíttasd meg, vagy ha nincs, és mégis el szeretnéd adni, akkor is. Egyébként sztem googlézz rá, mert én fejből nem tudok.
2016. júl. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!